katarzyna_cimochowska

Katarzyna Cimochowska

Założycielka interdyscyplinarnej pracowni architektury wnętrz KartA.

 

Wykładowca architektury wnętrz.

 

W swoim życiu dążę do osiągnięcia zawodowego Mount Everest. Architektura wnętrz to moja pasja, a jej realizacja umożliwia mi wspinanie się na ten szczyt. Uważam, że jest to najbliższa człowiekowi dziedzina sztuki. Każdy projekt dopracowuję z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z twórczą wizją, stanowią fundament realizowanych przeze mnie projektów. Naturalna potrzeba stworzenia harmonijnej, przyjaznej przestrzeni wzbogacona o najnowsze trendy i rozwiązania techniczne umożliwia mi tworzenie wnętrz doskonałych dla ich użytkowników. Współpracę z Inwestorami zaczynam od pytania o marzenia i indywidualne potrzeby.

Projektuję w różnych stylach, dbając o klasę, charakter i harmonię. Cały projekt oparty jest o budżet, jaki Inwestor chce przeznaczyć na realizację. Zwieńczeniem współpracy jest sesja fotograficzna zaprojektowanego przeze mnie wnętrza. Fakt, że udało nam się bezproblemowo przejść przez wszystkie etapy realizacji projektu jest najlepszą rekomendacją świadczonych przeze mnie usług.

 

Niezmiennie od kilku lat moja pracownia wygrywa ranking na Najlepszą Pracownię Architektury Wnętrz w Trójmieście. To dla mnie ogromny zaszczyt oraz potwierdzenie Państwa satysfakcji ze współpracy ze mną.

Sprawdź ofertę